ORAVA VILLAGE

Zažite chuť Oravy

Tam, kdesi medzi lesmi a oravskými vrcholmi, sme vybudovali náš rodinný penzión Orava Village. Vyžadovalo si to našu trpezlivosť, pracovitosť, ale vďaka tomu aj hrdosť, že sa nám náš rodinný sen podarilo zhmotniť. Aj keď sa Orava Village nachádza v najchladnejšej obci na Slovensku obklopená nedotknutou oravskou prírodou, prítomnosť rodinného tepla a pohostinnosti ju robí hrejivejšou.

Dobre vieme, že na svete nie sú najkrajšie veci, ale chvíle a okamihy prežité s vašimi najbližšími. Tieto momenty vám vieme urobiť u nás ešte špeciálnejšími. Či už pri vašich svadbách, konferenciách alebo rodinných oslavách. K poháru kvalitného vína si môžete vyberať tradičné, ale aj svetové jedlá v inovatívnom šate. Len pár krokov od nášho penziónu na vás čakajú hektáre lúky či neďalekého lesa. Milovníci zimných športov si tu užijú zasnežené kopce aj osvetlenú bežkársku trať. A keď vás okolie omrzí, oddychovať môžete v našom wellnesse priamo v penzióne. S prvým spánkom, sústom a okamihom pochopíte, že v Orava Village je všetko robené s kvalitou a láskou.

ORAVA VILLAGE

Zoznámte sa s naším tímom

Lenka Záhumenská

PREVÁDZKARKA

Jakub Michlík

ŠÉFKUCHÁR

Nikol Majcherová

RECEPČNÁ

RECENZIE

Povedali o nás

Penzión som navštívila viackrát, odporúčam. Som veľmi spokojná, pekné ubytovanie, milí personál a tie burgre sú fakt perfektné.

Bianka K.

V penzióne sme boli aj s deťmi na rodinnej dovolenke. Skvelo sme si oddýchli. Pekné prostredie. Pre deti veľký detský kútik a ihrisko. Kuchyňa nám chutila. Vynikajúca pizza aj hamburgery.

Patrik Ch.

Široký výber jedál, dobre dochutené a naozaj milá a príjemná obsluha. Čo sa ubytovania týka tak chválim veľmi pekný dizajn a čistotu izby. Rada sa sem opäť vrátim.

Lucia M.